Mersinde Ev almak hayal mi?

Mersinde Ev almak hayal mi?

17 Nisan 2024 tarihinde oluşturuldu.
Mersinde Ev almak hayal mi?

Mersin’de gayrimenkulle ilgili aradığınız ne varsa size bir telefon kadar yakınız! Merak ettiğiniz tüm SORULAR ev alma konusunda araştırma konusunda kafanızdaki tüm soruları bizlerle paylaşabilirsiniz. Bizlerde sizlere en doğru bilgileri bilgi birikim ve deneyimimizle sunmaktayız.                                                                            Mersin Akdeniz’in incisi çok geniş bir sahil bandına sahip Türkiye’nin göz bebeği bir İlidir.

Mersin’de ev satın almak, daire satın almak, dükkan satın almak, arsa, tarla, bahçe, sanayi arazisi, depolama alanı arsası, fabrika, atölye, rezidans mı satın almak istiyorsunuz?

Sizlere en iyi ve hızlı çözüm bizde! Devsan Emlak ailesi olarak ihtiyacınız olan ne varsa bizi arayabilirsiniz! Bilgi birikim ve tecrübemizi sizinle paylaşıyoruz.                                                                                                               Mersin özellikle Şubat 2023 depremden sonra en fazla göç alan şehirlerimiz dendir. Bu göçler neticesinde yatırımcılar ve mülk edinmek isteyenler artış göstermektedir.

Aradığınız gayrimenkuller bizim bilgi birikimimiz ile huzurlu yuvanızı sizlere biz sağlarız. Mersin deprem kuşağında yer almamaktadır, bu nedenle aşırı bir talep patlaması oluşmaktadır.                                                       Yeni yapılar özellikle 2012 yılından sonra Yapı denetim yönetmeliği ve çok farklı uygulamalara geçilmiştir.

Yeni Yapı Denetim yönetmeliği ile perde beton, kiriş ve tabliye döşeme özelliği değişmiştir. Yatırım yapmak isteyen yatırımcılar satın almak istediğiniz mülklerin dekorasyonuna değil sağlamlığına önem vermelidir.

etiket: #mersin #sahibinden #satılıkev #satılıkdaire #satılıkarsa #mersindesatilikev #mersinrealestate #realestate

BİZİ YOUTUBE SAYFAMIZDA TAKİP EDİN!